dalay
16 بهمن 1401 - 09:05

۹۲ درصد مصوبات پارلمان شهری گرگان در کمیته تطبیق تأیید شده است

گرگان- رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: ۹۲ درصد از مجموع ۱۰۲ مصوبه اعضای شورای اسلامی شهر گرگان در پارلمان شهری در کمیته تطبیق فرمانداری شهرستان گرگان تایید شده است.

ناصر گرزین در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون ۴۰ جلسه رسمی و علنی با حضور اکثریت اعضا، شهردار، مدیران شهرداری و شهروندان در صحن شور را برگزار شد که ماحصل این جلسات ۱۰۲ مصوبه بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان افزود: با تعامل مناسب با فرمانداری و نماینده مرجع قضائی در کمیته تطبیق مصوبات در فرمانداری گرگان شاهد تحصیل تاییدیه ۹۲ درصدی مصوبات پارلمان شهری گرگان هستیم که بیان گر همگرایی مؤثر بین نهادهای دخیل در توسعه شهر است.

وی ادامه داد: از ابتدای سال و با تلاش مجموعه شهرداری و شورای شهر تاکنون شاهد تبدیل وضعیت ۱۵۱ نفر از جامعه ایثارگران، حل مشکل پیمانکاران و پرداخت مطالبات آنها، تعیین تکلیف زمین‌های بلاتکلیف جاده هزارپیچ و بهره‌برداری سی‌ان‌جی سعدآباد بودیم.

گرزین افزود: علاوه بر ساماندهی دست فروشان و جذب سرمایه‌گذار برای ناهارخوران به مناسب ایام الله دهه فجر ۱۴ پروژه در مجموعه مدیریت شهری گرگان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: اقلام مرتبط با سورتمه در شهربازی مدرن هزارپیچ که در گمرک بندرعباس در مدت زمان طولانی مانده بود تحویل و به گرگان منتقل شد و همچنین سالن مسقف ۶ هزار مترمربعی شهربازی هم آماده بهره‌برداری است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1019404