dalay
04 بهمن 1401 - 12:17

عقب‌ماندگی‌های بزرگراه‌های اردبیل را جبران می‌کنیم

استاندار اردبیل گفت: باید برای جبران عقب‌ماندگی‌ها و توسعه بزرگراه‌ها و راه‌های مواصلاتی استان کارهای خوبی انجام یافته که در حوزه راه‌های مواصلاتی تمهیدات لازم به‌کار گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سید حامد عاملی ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های بزرگراهی استان اردبیل، اظهار داشت: اجرای پروژه‌های بزرگراهی استان اردبیل با تحول و توسعه جدی در دستور کار بوده که باید به عنوان اصلی‌ترین برنامه استان در حوزه‌های مواصلاتی و ارتقای دیگر راه‌ها در دستور کار است.

وی بیان کرد: اتصال شمال به جنوب استان از طریق بزرگراه به عنوان محوریت‌های مهم استان بسیار مهم و حائز اهمیت است که در این زمینه باید برای جبران عقب‌ماندگی‌ها و توسعه بزرگراه‌ها و راه‌های مواصلاتی استان کارهای خوبی انجام یافته که در حوزه راه‌های مواصلاتی تمهیدات لازم به‌کار گرفته شده است.

استاندار اردبیل خاطرنشان کرد: همدلی و یکپارچگی بین مسئولان و مردم استان پیشرفت و ترقی شهرستان‌های استان مد نظر است که در این زمینه پیشران‌های اقتصادی هر منطقه نسبت به ظرفیت خود فعال خواهد شد که در یک سال اخیر در بخش‌های گوناگون استان اقدامات اساسی و زیربنایی برای پیشرفت و جبران عقب‌ماندگی‌های استان آغاز شده است.

عاملی گفت: اجرای پروژه‌های توسعه بزرگراهی استان برای تحول و توسعه همه‌جانبه استان از اولویت اساسی برخوردار است و در راستای اجرای پروژه‌های زیرساختی نیز اقدامات خوبی انجام یافته و مجوز ماده 23 بزرگراه مشکین‌شهر - پارس آباد هم پس از سال‌ها اخذ شد.

وی تصریح کرد: عزم جدی مسئولان برای توسعه بزرگراه‌های استان کاملا ملموس و مشهود است و در این زمینه تلاش و پشتکار خوبی برای اجرای پروژه‌های توسعه‌ای استان به‌کار گرفته می‌شود که درصدد هستیم منابع خوبی را برای اجرای پروژه‌ها از محل اعتبارات ملی تامین و تزریق شود.

انتهای پیام/140/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 994678